Чемпіонат України з армспорту серед студентів пройшов у Полтаві

1450

З 17 по 18 листопада 2018 року у м. Полтаві в спорткомплексі Полтавської державної аграрної академії відбувся VIII чемпіонат України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти.

В чемпіонаті України прийняли участь студенти, аспіранти, курсанти військових закладів – переможці та призери чемпіонатів Європи та світу з 42 закладів вищої освіти.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, спортсмени показали хорошу і технічну боротьбу, а суддівський корпус на чолі з рефері міжнародної категорії Іриною Рожещенко відпрацював практично без помилок.

Восьмий рік поспіль впевнену загальнокомандну перемогу здобула команда Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»).

Політехніки у особистому заліку завоювали 16 медалей (7 золотих, 4 срібних, 5 бронзових).

Друге місце впевнено посіла команда Харківського Національного Університету Повітряних Сил. Спортсмени ХНУПС завоювали 7 медалей (4 срібних, 3 бронзових) і третє місце – у команди Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, в особистому заліку спортсмени завоювали 4 медалі (3 срібні, 1 бронзова).