Чемпіонат України серед студнетів з перетягування канату відбувся в Києві

663

11 вересня в День фізичної культури і спорту України в фітнес-парку «Озеро Лебедине», що на столичних Позняках, відбувся чемпіонат України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату на відкритому повітрі.

Організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату, змагання проходили за підтримки депутата Київської міської ради Володимира Гончарова.

Участь в змаганнях взяли 8 чоловічих і 7 жіночих команд, що представляли  9 закладів вищої освіти України, зокрема м. Києва, Одеську і Львівську області України: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів), Військова академія м.Одеса, а також представники м.Києва: Національна академія внутрішніх справ, Київський національний торговельно-економічний університет (11-кратні чемпіони України серед чоловіків і 12-кратні серед жінок), Національний авіаційний університет, Національна академія служби безпеки України, ПВНЗ «Київський медичний університет», Військовий інститут телекомунікацій і інформатизації імені Героїв Крут, Національний медичний інститут імені О.О. Богомольця.

На змаганнях були присутні почесні гості, які вітали учасників заходу: віце-президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Дмитро Кіба, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, депутати Київської міської ради Володимир і Олександр Гончарови, представники відділу молоді та спорту Дарницької РДА.

За результатами відбіркових змагань, напівфіналів і фінального раунду місця на п’єдесталі розподілились наступним чином.

Серед жінок беззаперечним лідером змагань була команда Київського національного торговельно-економічного університету, яка вже 13-ий раз поспіль, виборола титул чемпіонів України! На другому місці студентки Національного авіаційного університету, нещодавні дебютантки, які з кожним наступним чемпіонатом набираються досвіду і навичок, і ось вже віце-чемпіонки України! Вітаємо! А бронзові нагороди у студенток Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів).

Серед чоловічих команд теж, як і декілька років поспіль, золото і срібло п’єдесталу пошану за командами Київського національного торговельно-економічного університету. Рівень виступів команд КНТЕУ поки є недосяжним для інших студентських команд, що й не дивно, так як і ректор Анатолій Мазаракі і очільник кафедри фізичної культури університету В’ячеслав Гамов не лише підтримують тренування студентів-спортсменів, а й всіляко створюють умови для розвитку студентського спорту в університеті. Бронзові ж нагороди чемпіонату України виборола команда Національного авіаційного університету, в якому теж вже декілька років поспіль приділяється значна увага розвитку саме цього виду спорту.

Щиро вітаємо призерів і переможців змагань! Ви найкращі! Дякуємо Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату за підтримку і розвиток студентського спорту в Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів