Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів відбувся у столиці

1973

З 14 по 16 лютого під керівництвом Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Союзу гирьового спорту України на базі спорткомплексу Національного університету біотехнологій та природокористування України відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів за правилами СГСУ (ІІІ ранг).

Всього в чемпіонаті взяли участь 152 спортсмени 21 закладу вищої освіти з десяти регіонів України. 

Головний суддя змагань, президент Союзу гирьового спорту України Бербеничук Валентин Юрійович привітав всіх присутніх та побажав спортсменам вдалих виступів та перемог.

Спортсмени змагались в ривку протягом 12 хвилин з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст. Чоловіки підіймали гирі вагою 24 кг в сіми вагових категоріях (до 63 кг, до 68 кг, до 73 кг, до 78 кг, до 85 кг, до 95 кг та понад 95 кг), а жінки – вагою 16 кг в чотирьох вагових категоріях (до 58 кг, до 63, до 68 кг та понад 68 кг).

Висловлюємо слова вдячності адміністрації НУБіП України та Кваші Сергію Миколайовичу, проректору з навчальної і виховної роботи НУБіП України за сприяння та допомогу в проведенні змагань на базі їх спорткомплексу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання і науки Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів