Чемпіонат України з рукопашного бою cеред учнів відбувся в Києві

299

Чемпіонат України з рукопашного бою відбувся в Києві 27-28 травня і став епіцентром напруженого спортивного змагання, яке зібрало найкращих учасників цього бойового мистецтва з різних куточків країни. Захід, що вразив усіх своєю енергетикою, проходив у Олімпійському фаховому коледжі ім. Івана Піддубного Національного університету з фізичного виховання і спорту України.

На цей Чемпіонат з усіх куточків України з’їхалося близько 270 учнів, що представляли 14 регіонів України, включаючи Київ. 

Участь в урочистому відкритті Чемпіонату взяли Президент Всеукраїнської Федерації рукопашного бою Юрій Радченко, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Ігнатко, членкиня Опікунської Ради, засновник видавництва «ГЕНЕЗА», директорка Київського навчального виховного комплексу №183 «Фортуна» Тетяна Минько, боєць 81 аеромобільної бригади десантно- штурмових військ, кандидат в майстри спорту з рукопашного бою Ворнік Давід, начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник, головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Володимир Турченко.

Промови запрошених гостей та організаторів підкреслили значення цього чемпіонату, як одного з найважливіших спортивних подій українського рукопашного бою. Вони наголосили на значущості спорту для фізичного та морального розвитку молодого покоління та висловили свої побажання перемог і чесної боротьби учасникам.

Змагання пройшли в захопливій атмосфері. На татамі розгорнулися незабутні поєдинки, в яких спортсмени демонстрували майстерність і витривалість. Були застосовані цікаві техніки, швидкі й точні удари. Кожен бій був справжнім шедевром майстерності та напруженості, заряджаючи присутніх емоціями.

Після тривалої боротьби визначились володарі призових місць:  

  • найвищу позицію на п’єдесталі зайняла команда з Київської області;
  • другими стали представники Чернігівської області;
  • третє місце посіла команда Дніпропетровської області.

Бажаємо всім учасникам продовжувати розвивати свої навички, піднімати планки своїх досягнень та регулярно брати участь у подібних змаганнях. Нехай ваші майстерність і талант завжди сяють яскраво, а перемога буде вірним супутником на вашому спортивному шляху!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів