Чемпіонат України зі спортивного орієнтування відбувся на Закарпатті

485

З 30 березня по 3 квітня 2023 року відбувся чемпіонат України серед команд ДЮСШ та закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування (бігом) в Мукачівському районі, Закарпатської області.

В змаганнях взяли участь 514 спортсменів з 22 областей України, з них: 44 команди ДЮСШ та закладів позашкільної освіти. Спортсмени виборювали звання найсильнішого у таких вікових групах: Ч/Ж 12, 14, 16, 18, 20, 21Е (не старші ніж 2000 р.н.) на різних дистанціях.

Перший день змагань, 31 березня відбулися на середній дистанції навколо лісового масиву с. Лавки.

Другий день, 1 квітня змагання відбулися на довгій дистанції навколо лісового масиву с. Ділок.

Третього дня, 2 квітня спортсмени виборювали нагороди на скороченій дистанції в парку Перемоги, м. Мукачева та на арені Мукачівської СОК ДЮСШ.

За підсумками трьох днів змагань командні місця серед команд ДЮСШ розподілилися наступним чином:

1 місце – КДЮСШ ПУЩА-ВОДИЦЯ (м. Київ)

2 місце – ДЮСШ УО КАЛУШ (Івано-Франківська область)

3 місце – ІРПІНСЬКА ДЮСШ (Київська область)

Серед закладів позашкільної освіти переможцями та призерами стали команди:

1 місце – ВОЛИНСЬКИЙ ЦНПВВТК (Волинська область);

2 місце ДЮКСОТ «ВАЛТЕКС» (Полтавська область);

3 місце – ЦПО ДОР (м. Дніпро).

Команди, що посіли І-ІІІ місця були нагороджені кубками та дипломами, спортсмени та тренери-представники команд, що посіли І-ІІІ місця – медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти та науки України.

Закарпатське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України