Чоловіча збірна України з футзалу вийшла до чвертьфіналу

1603

Після двох перемог на старті чемпіонату світу, наші хлопці майже забезпечили собі місце у вісімці найкращих. Проте, аби мати більш зручного суперника, треба було посісти перше місце у групі, а для цього потрібно було перемагати збірну Хорватії.

Та хорвати теж були не проти здобути перемогу у цьому матчі, тому з самого початку матчу нашим футзалістам довелось непросто, через постійний прессинг і жорстку гру «картатих».

Та відкрити рахунок вдалося «жовто-синім»! На 12-й хвилині зустрічі Педяш потужним пострілом пробив голкупера хорватів. Проте, вже через хвилину «клітчаті» завдяки зусиллям Крняча відігралися. Після цього тричі рятував нашу збірну голкіпер, а на 28-й хвилині Цілик таки вивів «жовто-синіх» вперед, розстрілявши впритул воротаря Хорватії. А вже на 37-й хвилині Легендзевич встановив остаточний рахунок, принісши перемогу збірній України з рахунком 3:1 над непоступливими хорватами. Таким чином наша команда виграла группу С.

Чвертьфінальний матч наші хлопці проведуть вже цього четврега, 23 серпня о 15-й за київським часом проти переможця пари Польща-Китай.