Cool Games у Казахстані

1035

Голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Вадим Стеценко разом із президентом Української федерації учнівського спорту Романом Гребою поділились досвідом проведення спортивно-масового заходу для учнів “Cool Games” для казаських колег на Форумі вчителів фізичної культури Карагандинської області, організованому «Навчально-методичним центром розвитку освіти Карагандинської області». До речі, участь у ньому бере понад 500 учителів фізичної культури.

У рамках заходу розглянули проблеми та шляхи вирішення популяризації та заохочення дітей до занять руховою активністю.

Українська сторона представила один із найуспішніших спортивно-масових проєктів останніх років «Cool Games».

Вадим Стеценко зазначив про важливість і необхідність проведення інноваційних цікавих фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для учнів. Заходів, які мотивують до здорового способу життя і занять руховими активностями.

«Наш проект підтримали на міжнародному рівні і це дало додаткову мотивацію для школярів, адже переможці змагань могли взяти участь у таких цікавих заходах, як Educational Games у Греції та представити Україну на ISF World Cool Games. Це чудові заходи, в яких діти не лише демонструють свої вміння, а й спілкуються з однолітками з країн та знайомляться з культурами народів світу. В наших планах розробка нових спортивних проектів, які б заохочували дітей до занять фізкультурою і мотивували їх бути активними, здоровими та успішними, – сказав він.

Також поряд із Cool Games започаткувано до 1 жовтня проведення Дня шкільного спорту.

Наприкінці виступу голова Комітету висловив щире сподівання на проведення цього року в Україні других World Cool Games, і запросив Казахстан знову взяти в них участь.

Прес-служба КФВС МОН

 

 

Коментарі

коментарів