Cool Games відбувся напередодні Дня Святого Миколая у столичній школі

495

14-16 грудня в спеціалізованій школі №216 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся шкільний відбірковий етап фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» серед всіх трьох вікових дивізіонів. Розпочали естафетні перегони школярі наймолодшого дивізіону – учні 5-6 класів, наступного дня першість в естафетах виборювали семикласники, а в четвер вже найстарша команда в змагальному режимі перевіряла свою готовність до районного етапу, проведення якого в Оболонському районі заплановано у лютому. Цей старт «Cool Games» відвідали Антон Ващенко – керівник відокремленого підрозділу ГО «Українська федерація учнівського спорту», який курирує цей напрямок у Подільському, Оболонському та Шевченківському районах міста Києва та начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

Саме вони привітали школярів та побажали їм спритності та гарного настрою, а також вдалих тренувань, щоб вони змогли вибороти право представляти свою школу, район, місто на IV Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів «Cool Games», фінальний етап якого заплановано провести у квітні 2022 року.

Також до допомоги у проведенні та суддівстві приєдналась Оксана Ружанська, вчитель фізичної культури НВК «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія» № 143, яка вже кілька років поспіль долучається до руху «Cool Games» на різних етапах його проведення.

Ідейним натхненником для дітей став їх вчитель фізичної культури Дмитро Лазебний. Саме від прагне познайомити дітей з цими драйвовими естафетами, а також відібрати найспритніших, найшвидших та найактивніших учнів для участі у наступних етапах фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games». Допомагали йому в цьому студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, які наразі проходять практику у школі і мають нагоду не лише теоретично, а й практично ознайомитися з ідеєю і правилами проведення «Cool Games». Адже «Cool Games» до того ж є одним з варіативних модулів, що запропонований і затверджений МОН для проведення уроків фізичної культури в школі. Спостерігаючи за Дмитром – його здібністю вдало поєднувати сучасні методи виховання та дружні відносини з дітьми, стає очевидним, що скоро ми матимемо нових лідерів в цьому захопливому виді спорту.

Було неймовірно приємно спостерігати за дітками, за їх азартом і захопленням, з якими вони взялися до справи, за їх невдалими та вдалими спробами виконання тих чи інших завдань, з яким заповзяттям вони прагнули покращити свої результати та наполегливо йшли до досконалого виконання естафет.

Символічно, що захід був проведений напередодні свята Святого Миколая, і діти мали змогу чудово та весело провести час на уроках, а головне з користю для здоров’я та гарного настрою. І вже 16 грудня відбулось нагородження переможців кожного вікового дивізіону. Всі без виключення отримали подарунки – солодкі мандарини від адміністрації школи, медалі від Антона Ващенка, дипломи і сувеніри від Київського міського відділення КФВС МОН і НОК України.

Рух «Be Cool» сезону 2021-2022 продовжується!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів