День фізичної культури і спорту України відзначили в Національному медичному університеті

559

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України 11 вересня 2021 року відбулись змагання у спортивно-розважальних естафетах між факультетами Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Участь у заході взяли 10 команд – представники 8 факультетів, у тому числі  факультет іноземних студентів, та 2 команди  Медичного коледжу. В процесі змагань студенти долали 6 етапів естафети. Кожен з етапів вирізнявся спортивними особливостями. Необхідно було продемонструвати не лише гарну  фізичну підготовку, а й кмітливість. Роль естафетної палички виконував баскетбольний м’яч. Завдання  донести  його до фінішу  наодинці, удвох, утрьох, а наприкінці всією командою. У спортивному святі взяли участь 80 студентів.

Ініціатором спортивного заходу виступила кафедра фізичного виховання та здоров’я, очолювана  професором Ю.В. Щербиною, та студентська рада університету. Підтримувати студенство прийшла проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції професор Р.Л.Скрипник. Іноземні студенти проявили велике бажання перемагати і прийшли до фінішу третіми. Першу і другу переможну сходинку святкової естафети поділили між собою відповідно спортсмени медичного факультету №2 і факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України.

Учасники та переможці змагань були нагороджені пам’ятними сертифікатами та цінними подарунками.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів