ДТЕУ – чемпіон України з футболу серед студентів

580

В Києві на стадіоні імені Баннікова відбувся фінальний матч ХХІ Чемпіонату України з футболу серед студентів, в якому за чемпіонське звання боролися команди закладів вищої освіти столиці –  Національної академії внутрішніх справ та Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ).

Боротьба розпочалася з перших хвилин матчу, але гравці ДТЕУ були більш влучними. І після першого тайму рахунок був 3:0 на користь команди ДТЕУ. Команди встигли зіграти перший тайм фіналу і лише розпочати другий як гра була зупинена через повітряну тривогу, за якою послідував масовий ракетний обстріл території України. Дві крилаті ракети вибухнули зовсім неподалік у Печерському районі Києва. Але ми ж українці! Тому догравали наступного дня. Загальний рахунок зустрічі 4:0 і Державний торговельно-економічний університет України – чемпіон ХХІ Чемпіонату України з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2022. Найскладнішого сезону в історії студентського футболу як і усієї України!

У боротьбі за бронзові нагороди зустрінуться збірні Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, які в плей-офф отримали поразку від команд-учасниць гри за 1 місце: рахунки ігор НАВС-ЧНУ Федьковича 2:0, ДТЕУ:ЛДУФК 4:1.

Вітаємо команди закладів вищої освіти міста Києва з золотими і срібними нагородами Чемпіонату України з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2022. Пишаємось вашою майстерністю і досягненнями!

Щиро вдячні тренерам команд, кафедрам фізичної культури і фізичної підготовки і звичайно очильникам цих вишів за професіоналізм, сміливість і приділену увагу важливості питання розвитку студентського спорту у Ваших закладах освіти! Бажаємо підкорення нових спортивних вершин, мирного неба і нашої найшвидшої Перемоги!

Вдячні ЗСУ за наш захист! Адже без них не було б і нас!