ДЮСШ «Пуща Водиця» посіли I місце на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

468

3 квітня завершився Чемпіонат України серед команд ДЮСШ та закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування, який тривав з 30 березня в м. Мукачево Закарпатської області.

У чемпіонаті взяли участь понад 700 спортсменів з 22 регіонів України та гостей з міста Бая Маре Румунія.

Місто Київ на цих змаганнях представляли вихованці чотирьох позашкільних закладів освіти столиці: КДЮСШ «Пуща Водиця», ДЮСШ № 12, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва.

Програма змагань передбачала три змагальні дистанції: середня, довга та скорочена. Найкращими серед ДЮСШ України стала КДЮСШ «Пуща Водиця». Її вихованцям вдалося завоювати 8 золотих, 2 срібних та 2 бронзових медалей в різних видах програми та зайняти найвищу сходинку п’єдесталу в командному заліку серед усіх ДЮСШ, що брали участь у змаганнях.

Щиро вітаємо юних спортсменів та їх тренера Олену Доценко з перемогою та бажаємо подальших успіхів та майбутніх перемог!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України