Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання школярів Волині «Нащадки козацької слави»

550

В с. Соловичі Турійського району відбувся XV Обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині «Козацький гарт», організований управлінням освіти і науки облдержадміністрації, обласним відділенням (філією) КФВС МОН України та обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді. Понад 400 школярів зі всієї області розгорнули наметове містечко на березі озера Велимче, де запанувало свято сили і витривалості, мужності і спритності, духовності і величі.

Протягом двох днів учні змагалися у випробуваннях «Козацький гарт», який включає у себе 8 видів: презентацію команди, естафету, перетягування канату, орієнтування на місцевості «Козацькими стежками», човниковий біг, стрибки в довжину, стрибки через скакалку, а також, конкурс знавців історії українського козацтва.

За підсумками змагань переможцями та призерами у комплексному заліку стали школярі ЗЗСО Мервинський ліцей Берестечківської міської ради -1 місце, ліцей № 13 м. Ковеля – 2 місце, ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Цумань – 3 місце, які отримали кубки, медалі, дипломи відповідних ступенів від організаторів фестивалю.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання  та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів