ХІХ Спортивні ігри школярів Волині з футболу

268

У м. Володимирі відбулись фінальні змагання з футболу серед юнаків за програмою ХІХ Спортивних ігор школярів Волині. У фіналі прийняли участь 6 команд – переможці зональних змагань (120 учасників).

В результаті цікавої боротьби перше місце вибороли школярі Володимир-Волинської № 2 міської ТГ. Друге та третє місця посіли команди Володимир-Волинської № 1 та Локачинської територіальних громад.

Хорошу гру показали команди Ратнівської та Камінь-Каширської територіальних громад, які посіли відповідно четверте та п’яте місця.

Змагання проведено Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з Асоціацією футболу Волині.

Переможець та призери змагань нагороджені кубком та дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України