3 жовтня 2023 року у с. Терешківці Горохівської міської територіальної громади відбувся легкоатлетичний крос за програмою ХІХ Спортивних ігор школярів Волині серед учнів закладів загальної середньої освіти сільських, селищних та міських територіальних громад.
У змаганнях взяли участь понад 220 учнів з 16 територіальних громад Волині, які виборювали право представляти свій регіон на Всеукраїнських шкільних іграх та внести залікові очки у скарбничку своїх громад до комплексного заліку ХІХ Спортивних ігор школярів Волині з легкоатлетичного кросу. Захід розпочався з урочистого відкриття, де учасники вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули під час виконання бойових завдань на війні з російським агресором.
Зі словами привітання до учнів і їх вчителів звернувся керівник гуманітарного відділу Горохівської МТГ Володимир Зінчук, представники відділення НОК України у Волинській області та обласного відділення (філії) КФВС МОН України, головний суддя змагань, майстер спорту з легкої атлетики Юрій Русюк.
Змагання відбувались в цікавій і захоплюючій боротьбі, юнаки і дівчата проявили неабиякі вольові якості та спортивну підготовку.
За підсумками змагань переможцями і призерами стали:
Примачук Діана | 500м | Ковельська МТГ | 1.28,3 | І |
Фальчик Анастасія | 500 м | Любешівська ТГ | 1.31,9 | ІІ |
Степанюк Ульяна | 500 м | Ковельська МТГ | 1.33,1 | ІІІ |
Фіськович Вікторія | 1000 м | Нововолинська МТГ | 3.24,9 | І |
Черевко Дарина | 1000 м | Любешівська ТГ | 3.26,7 | ІІ |
Громик Вікторія | 1000 м | Ківерцівська МТГ | 3.27,0 | ІІІ |
Бузинський Віктор | 500м | Ківерцівська МТГ | 1.18,6 | І |
Іщук Максим | 500 м | Рожищенська МТГ | 1.19,2 | ІІ |
Синиця Михайло | 500 м | Рожищенська МТГ | 1.20,2 | ІІІ |
Присяжнюк Артем | 1000 м | Рожищенська МТГ | 3.01,4 | І |
Приходько Олександр | 1000 м | Рожищенська МТГ | 3.03,8 | ІІ |
Шемчук Фаїм | 1000 м | Ківерцівська МТГ | 3.04,0 | ІІІ |
У загальнокомандному заліку серед територіальних громад призові місця посіли:
Любешівська ТГ | І |
Рожищенська МТГ | ІІ |
Ківерцівська МТГ | ІІІ |
Захід організували і забезпечили його якісне проведення Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України, відділення НОК України у Волинській області за сприяння керівників Горохівської міської територіальної громади та Терешківського старостату.
Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України