ІІІ обласний фінальний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт -2021» на Херсонщині

909

21 травня 2021 року у м.Скадовськ на стадіоні ПОГ НСБ «Колос» Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з дотриманням вимог по запобіганню розповсюдження короно вірусної хвороби COVID–19 був проведений обласний фінальний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2021» за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти 2021 року.

На І (внутришкільному) етапі взяли участь понад 15 тис. учнів, а на ІІ етапі (першість міст, районів та ОТГ) брали участь 298 закладів загальної середньої освіти області 3576 учнів.

У ІІІ (обласному) фінальному етапі взяли участь 13 шкільних команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області, 156 учнів.

На урочистому відкритті були присутні:

Кан Юрій Борисович – начальник Херсонського обласного відділення (філії), Степовий Олексій Олегович – заступник Скадовського міського Голови, Лиховид Олег Миколайович – представник козацтва, директор КЗ «Центр дитячо-юнацької творчості» Скадовської міської ради.

Головний суддя змагань – Горобець Олександр Вікторович – директор КПЗ «Скадовська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа».

Команди – учасники:

  1. Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Генічеського району;
  2. КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів»
  3. ОЗ «Нижньосірогозький ліцей» Нижньосірогозької громади;
  4. Зеленопідський ОЗЗСО Каховського району;
  5. Дар’ївська загальноосвітня школа ім..А.Шульги Дар’ївської ОТГ Білозерського району
  6. Новокиївський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каланчацької селищної ради;
  7. Каховський ЗЗСО №1 Каховської міської територіальної громади;
  8. Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Скадовського району;
  9. Осокорівський ЗПЗСО Нововоронцовської селищної територіальної громади;
  10. Чкалівський ЗЗСО Новотроїцької селищної ради Генічеського району;
  11. Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;
  12. Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
  13. КЗ «Олешківська гімназія» Олешківської міської громади.

Програма фестивалю включала 7 конкурсів, а саме:

Човниковий біг 4X9 м, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку за 30 сек (дівчата), перетягування канату, естафета та конкурс знавців українського козацтва.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

вікторина:

І місце – Каховський ЗЗСО №1 Каховської міської територіальної громади;

ІІ місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІІ місце – Зеленопідський ОЗЗСО Каховського району;

човниковий біг:

І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІ місце – КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів»

ІІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;

В особистому заліку

серед юнаків

І місце – Бабенко Сергій – з результатом – 8.6 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІ місце – Перепросов Іван – з результатом – 9.0 – ОЗ «Нижньосірогозький ліцей» Нижньосірогозької громади;

ІІІ місце – Фарзалієв Заур – з результатом – 9.04 – Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Генічеського району;

серед дівчат

І місце – Гришко Дарина – з результатом – 9.5 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІ місце – Стрижеус Софія – з результатом – 9.6 Каховський ЗЗСО №1 Каховської міської територіальної громади;

ІІІ місце – Шматенко Тетяна – з результатом – 9.7 – Виноградівський ЗПЗСО ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;

стрибок у довжину з місця:

І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;

ІІІ місце – Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Скадовського району;

В особистому заліку

серед юнаків

І місце виборов – Бабенко Сергій – з результатом – 2.83 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;,

ІІ місце – Шинкарецький Максим – з результатом – 2.81 – КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів»

ІІІ місце – Шкумат Олександр – з результатом – 2.64 – Дар’ївська загальноосвітня школа ім. А.Шульги Дар’ївської ОТГ Білозерського району

серед дівчат:

І місце – Суворова Катерина – з результатом – 2.32 – Дар’ївська загальноосвітня школа ім.А.Шульги Дар’ївської ОТГ Білозерського району

ІІ місце – Стрижеус Софія – з результатом – 2.30 – Каховський ЗЗСО №1  Каховської міської територіальної громади;

ІІІ місце – Шматенко Тетяна – з результатом – 2.26 – Виноградівський ЗПЗСО ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;

стрибки на скакалці:

І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;

ІІІ місце – ОЗ «Нижньосірогозький ліцей» Нижньосірогозької громади;

В особистому заліку:

І місце виборола Гришко Дарина – з результатом – 132 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІ місце – Соценко Катерина – з результатом – 111 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІІ місце – Дубовська Анна – з результатом – 105 – КЗ «Олешківська гімназія» Олешківської міської громади.

ІІІ місце – Фединяк Олександра – з результатом – 105 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

перетягування канату:

І місце – Каховський ЗЗСО №1 Каховської міської територіальної громади;

ІІ місце – Осокорівський ЗПЗСО Нововоронцовської селищної територіальної громади;

ІІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;

естафета:

І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІ місце – Каховський ЗЗСО №1 Каховської міської територіальної громади;

ІІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;

У загальнокомандному заліку:

І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;

ІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;

ІІІ місце – Каховський ЗЗСО №1 Каховської міської територіальної громади.

Всі команди-переможниці та призери в кожному виді фінального обласного етапу фестивалю, а також переможці, призери та представники цих команд у загальнокомандному заліку були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів. Учні цих команд – дипломами відповідних ступенів.

Команда Улянівського ліцею Скадовської міської ради виборола почесне право представляти Херсонщину на Всеукраїнському змаганнях.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів