Ілля Галюза – гість Олімпійської вітальні 2022

474

 27 липня 2022 року в рамках святкування Олімпійського дня 2022 #OlympicDay #MoveForPeace! відбулась онлайн зустріч «ОЛІМПІЙСЬКА ВІТАЛЬНЯ» з ІЛЛЄЮ ГАЛЮЗОЮ – відомим українським футболістом і тренером, майстром спорту України, володарем Кубку України  2010 року і Кубку Республіки Білорусь 2014 року, переможцем Чемпіонату України першої ліги 2002 року, гравцем професійних футбольних клубів «Зоря» (Луганськ), «Таврія» (Симферопіль), «Чорноморець» (Одеса), «Шяуляй» (Шяуляй, Литва), «Дніпро» (Могильов, Білорусь) та інших. Всіх учасників і гостя заходу привітав голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського Комітету України Віктор Острєцов.

Учасники вітальні радо зустріли гостя, їх цікавили питання професійного зростання відомого футболіста, його погляд на сучасну систему розвитку футболу, починаючи з дитячого спорту і можливі необхідні її подальші зміни, питання особистого розвитку і життя. 

До розмови приєднався президент Футбольної асоціації студентів м.Києва Вадим Місюра, який не лише тепло привітав гостя заходу і поставив йому декілька професійних питань, але й поділився з слухачами успіхами студентських футбольних і футзальних команд України на міжнародній арені –  Чемпіонаті світу серед студентських футзальних команд, де чоловіча збірна команда України буквально днями стала срібним призером і вдалими виступами футбольних чоловічої (м.Київ, Держаний торговельно-економічний університет) і жіночої (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини) команд на Європейських університетських іграх, які обидві вибороли право на боротьбу за золоті нагороди і готуються до фінальної боротьби.

Година спілкування у «Олімпійській вітальні» промайнула як завжди непомітно. То ж наприкінці за традицією гостем заходу було визначено  переможця за найцікавіше запитання. Ним стала пані Наталія з Луганської області, обидва запитання якої найбільше сподобались Іллі Галюзі, то ж подарунок від головного організатора «Олімпійської вітальні» Луганського обласного відділення НОК України відправиться саме до неї.

Колектив Київського міського відділення (філії) КФВС МОН висловлює щирі слова вдячності всім учасникам, гостям та організаторам заходу.

А вже цієї п’ятниці 29 липня за сприяння Київського міського відділення НОК України і Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на учасників «Олімпійської вітальні» чекає зустріч з видатним українським легкоатлетом, політичним і громадським діячем, дворазовим Олімпійським чемпіоном, срібним і бронзовим призером Олімпійських ігор, членом Міжнародного олімпійського комітету, першим президентом Національного олімпійського комітету України, першим Міністром спорту України – ВАЛЕРІЄМ ПИЛИПОВИЧЕМ БОРЗОВИМ!

Спілкування безсумнівно буде насиченим і цікавим! Чекаємо на Вас!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів