Інструктивно-методична нарада відбулась у Чернівцях

1450

В Чернівцях відбулась інструктивно-методична нарада методистів з фізичної культури РМК/ММК, відділів освіти об’єднаних територіальних громад, керівників методичних об’єднань закладів загальної середньої, професійно та вищої освіти,  директорів спортивних шкіл області.

У роботі наради взяли участь заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації І.Ісопенко, заступник директора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Т.Богачик, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.Жукотинський та спеціалісти обласного відділення.

Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.Жукотинський підвів  підсумки навчально-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у навчальних закладах області та участь у всеукраїнських змаганнях.

За матеріалами колегії Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України від 06 липня 2018 року підготовлено методичні рекомендації з фізичної культури для усіх типів навчальних закладів.

Спеціалісти обласного відділення ознайомили учасників наради з регламентами комплексних спортивно-масових заходів серед учнівської та студентської молоді на 2018-2019 н.р.

Учасники наради опрацювали методичні рекомендації Міністерства освіти і науки для закладів загальної середньої освіти на наступний навчальний рік.

За підсумками наради прийняті методичні рекомендації викладання фізичної культури та формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді у 2018/2019 н.р.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів