Команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ вперше стала переможцем обласних змагань з волейболу

1717

10-11 березня на базі запорізького медичного коледжу пройшов обласний етап спортивних ігор коледжів України з волейболу серед жіночих команд. Участь у змаганнях взяли команди восьми навчальних закладів:

  • Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ;
  • Запорізький педагогічний коледж;
  • Запорізький медичний коледж;
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ;
  • Запорізький авіаційний коледж ім.Івченка;
  • Коледж Класичного приватного університету;
  • Запорізький електротехнічний коледж;
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ.

За відсутності багаторічних переможців змагань, команди коледжу ЗІЕІТ, шанс поборотися за перше місце отримали інші команди.

-Цього року доволі багато команд – вісім, торік було на одну менше. Радує, що рік від року кількість учасниць зростає, а ще подобається  азарт, з яким грають дівчата. Всі команди з характером –  борються, стараються, навіть за останні місця битва. Сподіваюся з часом кількість команд переросте і в якість, – розповідає головний суддя змагань Сергій Щетинін, – В принципі всі середнього рівня, виділяються дві команди –   ЕПК ЗНУ, де є кілька представників другої команди «Орбіти», та команда гідроенергетичного коледжу, там також грає вихованка ОДЮСШ, Любові Перебийніс.

Як і передбачив головний суддя змагань, на груповому етапі переміг досвід. До фіналу вийшли Економіко-правничий коледж ЗНУ та Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ.

Напередодні турніру не було багато часу щоб зігратися. Тож призвичаювалися вже по ходу. Першу гру ми на своїх помилках зіграли, але зібралися і виграли, далі, сумнівів не було!, – розповідає студентка гідроенергетичного коледжу  Варвара Свиридович, яка опановує фах маркетолога, – Нас чекає досвідчена команда в фіналі. Я раніше займалася 9 років волейболом,  тренувалася з цими дівчатами, знаю їх рівень. Вони зараз грають в «Орбіті», досвідчені, тому нам треба дуже старатися, щоб виграти. Але настрій бойовий!

У фіналі ударною силою «гідроенергетиків» виступив родинний тандем сестер Вікторії та Діани Фомицьких, та Варвара Свиридович. Але попри бойовий настрій, дівчата з гідроенергетичного коледжу програли першу партію 13:25. А у другій проявили характер, і навіть вели 8:6.  Та врешті, не зуміли опиратися досвідченим конкуренткам, і поступившись 17:25, вдруге поспіль стали «срібними» призерами обласних змагань. «Золото» вперше в історії здобула команда економіко-правничого коледжу ЗНУ.

-П’ятий рік займаюся волейболом. Нещодавно  повернулася з чемпіонату України серед команд вищої ліги – там ми, нажаль, програли, але будемо набиратися досвіду і наступного разу виграємо. Такі змагання це теж ігровий досвід, і можливість пограти у своє задоволення, – ділиться враженнями студентка першого курсу спеціальності «Фізичне виховання» ЕПК ЗНУ, Єлизавета Лебідь, – У фіналі було грати цікаво, ми знаємо цих дівчат, вони вміють хитрувати, тож завжди непередбачувана з ними гра. Але ми обрали таку тактику, щоб одразу захопити перевагу, і тримали її до кінця!

В грі за третє місце господарі паркету, команда Запорізького медичного коледжу здолала Запорізький авіаційний коледж 2:1.

Переможниці змагань представлять Запорізьку область у фіналі спортивних ігор коледжів України.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів