Краматорські школярі долучились до чату з чемпіоном

687

Цікавим та насиченим став сьогоднішній день для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів № 13 Краматорської міської ради, яка розташована в селищі міського типу Малотаранівка. Адже в гості до них завітала багаторазова чемпіонка України з шахів, переможниця Всесвітньої Гімназіади, бронзова призерка чемпіонатів Європи та світу Олена Мартинкова.

На спортивному майданчику навчального закладу з дотриманням карантинних вимог регіональним відділенням НОК України спільно з Донецьким обласним відділенням (філією) КФВС МОН України був реалізований напрямок «Чат з чемпіонами та навички лідерства» всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

Відповідальний секретар регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора розповів про олімпійський рух у світі, в Україні та, зокрема, в Донецькій області. Член Виконкому відділення, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко побажав завжди досягати своєї мети та стати переможцями. А далі ініціатива перейшла до зіркової гості.

Чемпіонка розповіла про свій спортивний шлях, досягнення на аренах найвищого рівня, розкрила секрети активного та здорового способу життя та відповіла на безліч запитань хлопців та дівчат. Чому саме шахи стали улюбленим видом спорту, які країни під час змагань відвідала спортсменка, що допомагає сконцентруватись перед стартом, яка нагорода сама найцінніша – все це цікавило учнів. Активні учасники чату були заохочені сувенірами.

А далі на учасників заходу чекали різноманітні естафети під керівництвом викладача фізичного виховання Дар’ї Стельмашенко. За звання найкращих змагались три команди, кожна з яких продемонструвала жагу до перемоги.

На завершення заходу відбулась фотосесія і кожен учасник отримав подарунки від НОК України та автографи чемпіонки. А навчальному закладу була вручена олімпійська література.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів