Кременецькі спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонатів України із санного спорту на санкороликах

134

Цілий ряд змагань всеукраїнського рівня приймав з 6 до 10 вересня 2022 року Кременець, що на Тернопільщині. Впродовж цих днів на санній трасі відбувались чемпіонат України із санного спорту на санкороликах, чемпіонат України із санного спорту на санкороликах серед молоді U-23 та чемпіонат України із санного спорту на санкороликах серед юніорів та юніорок. На усіх цих турнірах успішно виступили спортсмени з Кременця – вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту, – йдеться на сторінці школи у соцмережах.

Так, у змаганнях серед молоді Вікторія Коваль зайняла третє місце в одномісних санях. Серед юніорів та юніорок в одномісних санях Наташа Хитренко виборола срібну нагороду, а Антон Шевчук – «бронзову». 

У командних змаганнях серед юніорів чемпіонами стала команда в складі Максима Панчука, Антона Шевчука та випускниці школи, учасниці Олімпійських ігор 2022, учениці ТО ШВСМ, студентки ЗУНУ Юліани Туницької. Третє місце зайняла команда в складі Вадима Шведа, Олександра Твердохліба та Наташі Хитренко.

До речі, студентка Західноукраїнськго національного університету Юліанна Туницька здобула на цих змаганнях відразу три золоті нагороди у трьох вікових категоріях – серед дорослих, серед спортсменів віком до 23 років та серед юніорок.

Додамо, що тренуються кременецькі чемпіони та призери під керівництвом Світлани Кравчук, а також тренерів Василя Казмірука та Надії Казмірук.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів