«Кубок Білої Пантери» вперше відбувся у столиці

581

22 січня вперше було проведено легкоатлетичні змагання на призи бронзової медалістки Оліміпійських ігор, чемпіонки світу та багаторазової чемпіонки Європи з потрійного стрибка Ольги Саладухи «Кубок Білої Пантери». Захід відбувся в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності, що на Березняках.

Змагання були представлені стрибковими дисциплінами: стрибки у висоту, стрибки з жердиною, стрибки у довжину й потрійний стрибок. Учасниками стали 225 юнаків й дівчат з 10 регіонів України 2007-2008 й 2009-2010 років народження.

На свято завітали зірки українського спорту, титуловані легкоатлетки Наталія Добринська, Ірина Ліщинська, Юлія Левченко, Ірина Геращенко, Анна Рижикова, Вікторія Ткачук, Аліна Логвиненко, чемпіони світу з дзюдо Георгій Зантарая і Дар’я Білодід, олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк та багато інших іменитих українських спортсменів. Також неймовірною приємністю став виступ гурту «Антитіла», юної балерини Asti Ballet School Аліси Стригункової, композитора Роберто Руссо та співачки Катерини Руссо.

Для гостей і учасників свята були організовані спеціальна фотозона та розіграш подарунків від Ольги Саладухи та партнерів заходу. Юні учасники заходу мали можливість не лише фотографуватися і брати численні автографи у наших зірок спорту, а й задавати питання, знайомитися ближче з життям і емоціями зірок українського спорту з багатьох флеш-інтерв’ю, що проводились ведучими заходу, а потім ще й вигравати подарунки у конкурсах, відповідаючи на різноманітні запитання на спортивну тематику, в тому числі про відомі досягнення українських легкоатлетів.

Переможці і призери змагань отримали тематичні медалі і кубки у вигляді витонченої прозорої пантери з білими контурами, які спеціально для цих змагань виготовив багаторазовий призер чемпіонатів України з бігу на 400 метрів з бар’єрами Сергій Бородін. Кожен юний учасник заходу отримав стартовий подарунок від Ольги Саладухи і партнерів заходу. Було багато емоцій і завзятої боротьби у кожному секторі для змагань. Однією з переможниць у секторі для стрибків у висоту стала донька Ольги Саладухи – Діана Костюк, що перемогла серед дівчат до 14 років з результатом 1.45м, повторивши свій кращий результат.

Цей день дуже особливий для Ольги Саладухи ще й тому, що вона оголосила про завершення спортивної кар’єри, якій присвятила майже 30 років життя. Але одночасно й днем народження нових цікавих змагань «White Рanter Cup» для юного покоління легкоатлетів, які Ольга планує зробити традиційними у майбутньому і допомогати та підтримувати юне покоління легкоатлетів у їх сходженні до майбутніх Олімпійських вершин!

Радіємо, що мали змогу стати частиною цього неймовірного свята дитячого спорту, адже коментатором спортивної частини змагань стала наша колега Оксана В’яла.

Результати змагань розміщені за цим посиланням.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України