Київські школярі здобули 10 медалей на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2019»

1551

Наприкінці червня учнівська українська збірна повернулась додому абсолютним переможцем Всесвітніх ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2019», що відбулись в м. Будапешт, Угорщина. Українська команда на Всесвітніх іграх з єдиноборств виборола 52 медалі, завоювавши – 12 золотих, 20 срібних і 20 бронзових медалей, і продемонструвала загальний найкращий результат серед 20 країн світу, що брали участь в змаганнях.

Треба відзначити, що наша збірна вперше взяла участь у даних міжнародних змаганнях, завдяки підтримці Міністерства освіти і науки України і великій роботі та міжнародній співпраці, що відбулись за ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в співпраці з Українською федерацією учнівського спорту. Головними ж в завоюванні нагород і піднесенні авторитету нашої держави на міжнародній арені стали наші українські спортсмени-школярі та їх тренери. До програми змагань увійшли таки види єдиноборств як дзюдо, карате, тхеквондо ВТФ, боротьба вільна і греко-римська.

У складі 70 спортсменів збірної команди України були 14 учнів столичних закладів загальної середньої освіти (по 5 спортсменів у дзюдо і карате і 4 спортсмени виступали в дисциплінах тхеквондо ВТФ). Десятьом з них вдалося завоювати медалі різного ґатунку, зробивши чималий внесок до загального результату збірної! З великим задоволенням і гордістю хочемо окремо привітати учнів міста Києва з їх спортивними досягненнями!

Найбільш результативними стали наші тхеквондисти, всі четверо принесли медалі збірній України: золото виборола Герасименко Єлизавета (вагова категорія + 63кг, керугі) – учениця Центру освіти «Оптіма» Шевченківського району м.Києва, срібло завоювала Нагурна Вікторія (до 44кг, керугі) – ЗЗСО № 76 імені О.Гончара Святошинського району м.Києва, дві бронзові нагороди до загальної скарбнички принесли Єрко Олександр (до 73 кг, керугі) – ЗЗСО №253 Святошинського району м.Києва  і Полянський Давид (пумсе індивід. трад.) – учень ЗЗСО № 245 Оболонського району м. Києва.

Три срібні та бронзову нагороди до скарбнички збірної України принесли столичні дзюдоїсти, а саме: срібні нагороди вибороли Кучава Ія (до 52 кг), Семенченко Катерина (+70кг) та Щерба Іван (+90кг) – всі є учнями ЗЗСО № 328 Оболонського району м.Києва, а також бронзову медаль виборола Полякова Марія (до 48 кг) – представниця Романо-германської гімназії №123 Подільського району м.Києва.

Дві бронзові нагороди додали і представники карате, це Філіпов Нікіта (куміте індивід. до 55 кг) – учень гімназії № 290 Дарницького району м.Києва та Бірюков Владислав (куміте індивід. + 76кг) – школа № 43 «Грааль» Солом’янського району м. Києва.

Таким чином, школярі Києва до загальної скарбнички збірної України додали 1 золоту, 4 срібні та 5 бронзових медалей.

Колектив Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає всіх спортсменів і  їх тренерів з значними досягненнями на міжнародній арені, бажаємо подальшого розвитку і підкорення нових спортивних вершин, а також дякуємо за подаровані позитивні емоції і черговий привид пишатися досягненнями рідної країни!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів