Легка атлетика серед коледжів та технікумів Черкаської територіальної групи

1687

На КП “Центральний стадіон” м. Черкас відбулись змагання з легкої атлетики серед коледжів та технікумів Черкаської територіальної групи, які стали останнім видом програми ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: коледжі та технікуми.

У заході взяли участь 56 учасників із 4-х навчальних закладів. Свої команди презентували Черкаський державний бізнес-коледж (ЧДБК), Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж (ЧКЕПК), Черкаський політехнічний технікум (ЧПТ) та Черкаський художньо-технічний коледж (ЧХТК).

Програма змагань складалась із бігових видів та стрибків у довжину. Командна першість визначалася за підсумками особистих змагань та естафети.

За підсумками змагань у легкоатлетичних видах визначилися кращі спортсмени:

біг 100м:

дівчата:
І місце – Пріхно Єлизавета (ЧПТ);

ІІ місце – Авраменко Анна (ЧПТ);

ІІІ місце – Завальнюк Олена (ЧДБК).

юнаки:
І місце – Ребойчук Сергій (ЧПТ);

ІІ місце – Антоненко Віталій (ЧХТК);

ІІІ місце – Собко Артем (ЧПТ).

біг 200м:

дівчата:
І місце – Пріхно Єлизавета (ЧПТ);

ІІ місце – Лелека Сніжана (ЧДБК);

ІІІ місце – Савісько Анастасія (ЧКЕПК).

юнаки:
І місце – Петренко Іван (ЧПТ);

ІІ місце – Манько Роман (ЧПТ);

ІІІ місце – Калиушко Олександр (ЧПТ).

біг 400м:

дівчата:
І місце – Бражко Інна (ЧКЕПК);

ІІ місце – Іванченко Діана (ЧПТ);

ІІІ місце – Поліщук Алла (ЧДБК);

біг 800м:

юнаки:
І місце – Агапов Олександр (ЧПТ);

ІІ місце – Шанава Георгій (ЧПТ);

ІІІ місце – Сороковий Єгор (ЧДБК).

стрибки в довжину з розбігу:

дівчата:
І місце – Плічко Віталіна (ЧПТ);

ІІ місце – Авраменко Анна (ЧПТ);

ІІІ місце – Луб’яна Вікторія (ЧХТК).

У естафеті серед дівчат кращою стала команда Черкаського політехнічного технікуму (Авраменко Анна, Плічко Віталіна, Пріхно Єлизавета, Іванченко Діана), друга – команда Черкаського державного бізнес-коледжу (Завальнюк Олена, Гиря Анна, Поліщук Алла, Лелека Сніжана), третя – команда Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу (Бражко інна, Нестеренко Дарина, Устінова Жанна, Савісько Анастасія).

У естафеті серед юнаків першість виборола команда Черкаського політехнічного технікуму (Ребойчук Сергій, Собко Артем, Петренко Іван, Калиушко Олександр), на другій позиції розташувалась команда Черкаського художньо-технічного коледжу (Антоненко Віталій, Гиндик Олександр, Пилипенко Назар, Орлович Єгор), “бронзу” отримала команда Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу (Забашта Владислав, Чорновол Максим, Берданов Кіріл, Капуста Ростислав).

У загальнокомандному заліку перемога дісталась Черкаському політехнічному технікуму, друге місце посіла команда Черкаського державного бізнес-коледжу, замкнула трійку лідерів команда Черкаського художньо-технічного коледжу.

 

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів