Легкоатлетичні змагання пройшли на Волині

1596

У м. Луцьку з 18 по 21 липня  відбулись відбіркові змагання чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих на головний старт сезону – чемпіонат Європи, який 7-12 серпня відбудеться в Берліні. На змаганнях взяли участь легкоатлети школи і показали хороші результати. Насамперед вихованка школи Гришутіна Крістіна була срібною призеркою і повторила свій особистий рекорд у стрибках в довжину 6м.81см  та підтвердила норматив на участь у Чемпіонаті  Європи.

Николайчук Дмитро змагався у двох видах програми і на дистанції з бігу на 800 метрів з результатом 1:52.63 сек. виконав вперше норматив на звання “МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ”, учень тренера Лебедєва К.Л. В метанні списа змагались два вихованця ЗТУ Гурневича М.В., бронзовим призером з результатом 76м 91см став Крутієнко Матвій, а на 6 місці був Ничипорчук Олександр –  68м 4см.

Учениця тренера Голуб О.О. на дистанції з бігу на 100м з бар’єрами Должкова Юлія стала четвертою. Ще два вихованці школи тренера Сухоносова С.І. змагатися в метанні  молота, так на 5 місці була Голда Вікторія -58м 48см (повторила норматив “МСУ”) і Полешко Артем на жаль був на 8 місці – 58м 75см.