Ліцеїсти Героїв Крут представлятимуть область на Всеукраїнській Спартакіаді серед допризовної молоді

2171

Учні Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут перемогли у фінальних змаганнях Спартакіади Львівщини серед допризовної молоді. Виявившись сильнішими за інші 14 команд міст і районів Львівщини, ліцеїсти здобули право представляти область у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді, які будуть проводитись з 07 по 11 травня 2018 року у м. Харкові. Друге та треті місця посіли відповідно учні шкіл Личаківського району м. Львова та Миколаївського району Львівської області.

Кращих визначали у багатоборстві із декількох видів програми. У перший день змагань школярі-допризовники змагалися у бігу на 100 м, метанні гранати Ф-1 на дальність, стрільбі з автомата, підтягуванні на перекладині та бігу на 1000 метрів. У другий день відбувалися змагання з плавання та подолання полоси перешкод. Місцем основних змагань було визначено військову частину 3002 Національної Гвардії України, а змагання із плавання прийняв басейн спортивний комплекс “Ювілейний” Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у м. Миколаєві Миколаївського району.

На початку змагань відбувся урочистий парад відкриття, де військовий оркестр виконав Державний гімн України, а до учасників з вітальним словом звернулися голова оргкомітету змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович та директор обласного центру здоров’я населення “Спорт для всіх” Вадим Климович.

Захід, що проводився у відповідності до наказу Міністерства молоді та спорту України від 19 березня 2018 року №1192 та Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді від 20.02.2018 №265/55 та з метою визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших силових структурах, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму майбутніх захисників Вітчизни, цьогоріч організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний військовий комісаріат у партнерстві із управлінням фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації.

Коментарі

коментарів