Львівські лучники – чемпіони XIV Універсіади України зі стрільби з лука

2350

Протягом тижня, що минув, у Львові відбувалися змагання XIV Універсіади України зі стрільби з лука, участь у яких взяли 143 студенти, що представляли команди 8 областей. У загальнокомандному підсумку із результатом 1192 очка Львівська область здобула перше місце, значно випередивши свої конкурентів, – Сумську та Харківську області, які посіли друге і третє місце з результатом 805 та 770 очок відповідно. За межами трійки призерів опинились команди Чернівецької (393 очки) області, м. Києва (383 очки), Вінницької (62 очки), Рівненської (41 очко) та Одеської (16 очок) областей.

Очки у скарбничку студентської збірної області принесли 26 студентів, що навчаються та тренуються у Львівському державному університеті фізичної культури імені І.Боберського, Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького та Національному університеті “Львівська політехніка”. Загалом львів’яни завоювали 12 нагород різного гатунку. Найрезультативнішим у стрільбі з блочного лука серед чоловіків став інтерн ЛНМУ імені Данила Галицького Святослав Дуліба, а у змішаних парах – студенти ЛДУФК імені І.Боберського Борис Букатевич, Олександра Кукурудзяк студентка Львівського національного університету біотехнологій і ветеринарної медицини ім. С. Гжицького, Олег Півень, Ірина Шмульська, які разом вибороли 5 золотих нагород.

Зазначимо, що учасники Універсіади змагались у категорії класичний та блочний лук на стрілецькому полі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи “Електрон”. Вправи виконувались на дистанції 50 та 70 метрів відповідно.

Переможців і призерів змагань нагородили начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, голова Федерації стрільби із лука Львівської області Олександр Калініченко та головний суддя змагань Надія Кокот.

“Напевно, як самі спортсмени, так і їх тренери, завжди хочуть перемагати. Але для цього важливо не лише уміння влучно стріляти, але й уміння опанувати стрес, здолати втому і адаптуватись до умов місця проведення. Минула універсіада відбувалась у Харкові і там наша команда була другою. Цьогоріч, у рідних стінах нам вдалось перевершити усіх своїх суперників. Наступний етап – Всесвітня універсіада у Неаполі, де, сподіваюсь, лучники усієї України стрілятимуть в унісон,” – прокоментував проведення змагань начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що захід на Львівщині організували Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Федерація стрільби із лука Львівської області у співпраці із департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів