Магістрант ТНПУ ім. В.Гнатюка здобув три медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

264

Ще одну нагороду – вже тепер золотого гатунку, здобуває тернопільський паралімпієць, магістрант ТНПУ імені Володимира Гнатюка Тарас Радь на фінальному етапу Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, який проходить цими днями у США. У третій день змагань Тарас виборов золоту медаль у біатлоні в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км. Таким чином тернополянин завоював уже повний комплект нагород: окрім «золота» – бронзова нагорода у лижних перегонах в індивідуальній гонці вільним стилем на дистанції 5 км та «срібло» у лижних перегонах спринт класичним стилем.  Виступає спортсмен у класі LW 10-12 (сидячі).

Тарас РАДЬ – майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець Тернопільської ДЮСШІ «Інваспорт», студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер спортсмена – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України