Мегаподія в Україні – 1st ISF World Cool Games

2509

У столичному СК “Меридіан” завершилися 1st ISF World Cool Games. У змаганнях взяли участь вісім команд школярів віком 13–17 років. Вони представляли 7 країн світу: Азербайджан, Грузію, Казахстан, Китай, Молдову, Хорватію Україну та місто Київ. Змагання проходили у два етапи – групового раунду та плей-офф. У підсумку переможцем стала збірна України, друге місце за Китаєм, два третіх поділили між собою Хорватія і місто Київ. Далі йдуть Казахстан, Молдова, Грузія і Азербайджан.

Організатором заходу є Міжнародна федерація учнівського спорту. Локальним організатором змагань виступило Міністерство освіти і науки України й Українська федерація учнівського спорту. Партнери заходу виступила група компаній «Карпатські мінеральні води» і магазин затишних покупок «PODUSHKA.UA».

На офіційному відкритті до школярів з привітальним словом звернувся заступник Міністра освіти і науки України Максим Ярмистий:

  • Я дуже радий вітати всіх учасників 1st ISF World Cool Games в Україні. Ви виконали величезну роботу аби потрапити сюди. Але перемога – це не головне. Головне, що ви маєте чудову нагоду представити багату культуру своїх країн, а також завести нові знайомства. Бажаю вам успіхів і нехай переможе найсильніший, – зазначив пан Ярмистий.

За підсумками першого змагального дня до нижнього плей-офф раунду (місця з 5-8) потрапили Азербайджан, Молдова, Казахстан і Грузія, а Київ, Україна, Китай та Хорватія, у свою чергу, повинні були поборотися за звання першого чемпіона ISF World Cool Games в історії цих змагань. За підсумками двох змагальних днів у фінал потрапили команди Китаю та України. Вирішальна дуель колективів потребувала додаткового раунду, адже два попередніх не визначили переможця. У напруженій боротьбі з рахунком 2:1 омріяний кубок чемпіона вибороли наші співвітчизники. За регламентом, почесне третє міце посідають дві команди, хоча організатори змагань все ж таки дозволили командам Києва та Хорватії з’ясувати сильнішого. Перемогу тут з рахунком 2:0 здобули школярі з Балканського півострова.

  • Я вдячний усім організаторам цих змагань. Вони продемонстрували, що заняття спортом можуть бути цікавими та веселими. Подивіть на усміхненні обличчя учасників. Я впевнений, що коли вони повернуться додому, то неодмінно розкажуть своїм товаришам, як тут було круто. Зараз головне, щоб інформація про цей захід поширювалась на всю світову спільноту і наступного року ми зможемо побачити ще більше команд. Дякую за теплий прийом усім українцям – підсумував заступник Генерального секретаря Міжнародної федерації учнівського спорту Коль Г’єлошай.

Крім змагань на школярів чекала і насичена культурно-розважальна програма. Протягом усього перебування в Україні школярі ходили на екскурсії, проводили цікаві презентації своїх країн, позмагалися у лазертазі, а також спробували свої сили на скеледромі та у стрибках на батуті. У завершальний день змагань на них чекала прощальна вечірка.

Детальніше про подію читайте в наших інших матеріалах:

http://sportmon.org/ukrayinski-shkolyari-peremogly-na-1st-isf-world-cool-games/

http://sportmon.org/naczinalnyj-odyag-solodoshhi-ta-tanczi-uchasnyky-cool-games-prezentuvaly-svoyi-krayiny/

http://sportmon.org/grupovyj-turnir-zaversheno-poperedu-plej-off/

http://sportmon.org/yak-shkolyari-rozimyalysya-pered-finalamy-cool-games/

http://sportmon.org/kruti-igry-dlya-krutyh-shkolyariv/

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів