Міський етап змагань «Олімпійське лелеченя» провели у Маріуполі

1452

Стало вже доброю традицією на весняних канікулах проводити Маріупольський міський етап Всеураїнського спортивно-масового заходу – «Олімпійське лелечення» серед учнів ЗЗСО 2003-2007 р.н.

26 березня на спортивній базі ДЮСШ «Меотида» (ФОК ММК ім. Ілліча) зібрались 7 кращих команд чотирьох районів міста Маріуполя. Змагання були організовані Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» міста Маріуполя.

Команди формувались з 6 хлопчиків та 6 дівчат. Згідно регламенту змагань до програми крім комплексних естафет входили: презентація команди, олімпійська вікторина та рухлива гра «Мисливці та вутки».

Після підведення підсумків змагань місця розподілились наступним чином: перше месце отримала команда ЗСО № 67 (Центральний район), на другому місці команда СШ № 47 (Кальміуський район), та на третьому команда СШ № 42 (Кальміуський район).

Всі команди (переможці, призери та учасники) були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та медалями і кубками Маріупольського Центра фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів