Міжнародний день студентського спорту на Буковині

228

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту в Україні, які започаткований Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Чернівецьким обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань 20 вересня 2023 року в парку імені Тараса Григоровича Шевченка проведені змагання з двоборства (спортивне орієнтування, легкоатлетичний крос) присвячений Міжнародному дню студентського спорту в Україні. В даному заході взяли участь 10 закладів здобувачів професійної (професійно-технічної), 8 закладів фахової передвищої та 4 вищої освіти, загальна кількість становила біля 160 учасників.

Учасників змагань привітали начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної, інклюзивної освіти та цифрової трансформації Департаменту освіти і науки Чернівецької військової адміністрації Олена Раца, начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації Іван Гешко, головний спеціаліст обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Малишев.

Змагання проходили цікаво та видовищно. Учасники змагань докладали максимум зусиль до перемоги.

Основними формами зазначеного заходу були спортивні дійства, які включали проведення змагань з видів спорту та різноманітних семінарів-вікторин. Заходи проводилися на спортивних майданчиках в закладах фахової перевищої та вищої освіти.

Переможців та призерів змагань нагороджено кубками та громадами відповідних ступенів Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів