Миколаївські бадмінтоністи виграли три фінали «Південної ліги» в Одесі

476

24 квітня, в Одесі відбувся 2-й етап «Південної ліги-2021» з бадмінтону.

Змагалися близько сімдесяти спортсменів з південних регіонів України в одиночних категоріях вікових груп U-16 і U-12.

Миколаївці святкували перемогу в трьох фіналах з чотирьох. Турнір U-16 виграла Ярослава Ванцаровская, срібний призер – Марія Корягіна. У турнірі U-12 у дівчаток перемогла Софія Ковальчук. У хлопчиків першість Єгор Чуркін, Остап Демченко – срібний призер. Відзначимо і виступ Владислава Куніна і Уляни Деремешко.

Вони вікової категорії U-16 зайняли четверті місця, змагаючись з суперниками, які на два роки їх старше. Цей успіх розділяють їхні тренери Олександр Кунин, Тетяна Потапенко та Миколаївська обласна федерація бадмінтону на чолі з Андрієм Кротовим.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України