На Буковині урочисто вшанували пам’ять Б. Дичка та ветерана з баскетболу А. Хоча

351

В спортивному залі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проведено змагання з баскетболу пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Богдана Дичка та ветерана з баскетболу майстра спорту СРСР Аркадія Хоча.

У змаганнях взяли участь збірні команди керівників та викладачів з фізичного виховання закладів професійної освіти, збірна команда ветеранів з баскетболу, Новоселицького ліцею № 3 Новоселицької територіальної громади та збірна команда здобувачів професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти.  У підсумку переможцями змагань стали збірна ветеранів.  Срібло виборола збірна команда керівників та викладачів з фізичного виховання закладів професійної освіти,  третє місце – представники  Новоселицького ліцею, а четверте –  здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.  

Кубки, медалі та дипломи переможцям вручили начальник обласного  відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський та директор МП «Калібр» Ілля Хочь.

Головний спеціаліст Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир МАЛИШЕВ

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів