На Дніпропетровщині підбито підсумки рухової активності учнівської та студентської молоді

1219

Підбито підсумки I кварталу 2020 р. щодо виконання Цільової соціальної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Дніпропетровській області до 2021 року, співвиконавцем якої є Дніпропетровське обласне відділення та виконання плану реалізації Національної стратегії в Дніпропетровській області «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Проведено 104 зональних та фінальних обласних змагань «Cool Games», Олімпіади школярів, ІІ літньої Гімназіади, XXX обласної Універсіади, 69-ї Спартакіади учнів професійно-технічної освіти, спортивних ігор серед студентів коледжів, технікумів, чемпіонати серед учнів ДЮСШ, в яких взяли участь 4147 учасників.

Команди Дніпропетровщини приймали участь у всеукраїнському спортивно-масовому заході «Cool Games», XV літній Універсіаді з тхеквондо (ВТФ) та в чемпіонаті України серед студентів зі скелелазіння.

Спільно з Дніпровською академією неперервної освіти проведено навчально – практичний семінар “Впровадження бадмінтону в навчальний процес закладів загальної середньої освіти”. Учасники семінару   ознайомились з міжнародною програмою, опанували початковий курс техніки гри в бадмінтон, безкоштовно отримали методичний посібник та сертифікат міжнародного зразку.

В спортивних секціях та гуртках займається понад 42 тисячі осіб, що складає 8,3 % від загальної кількості учнівської та студентської молоді.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіта і науки України

Коментарі

коментарів