На Доманівщині відбувся традиційний гандбольний турнір «Зустріч поколінь»

1009

Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа, як і будь-який навчальний заклад, протягом навчального року має свої, лише їй притаманні, звичаї та традиції. Такою славною традицією, якою тренерсько-викладацький склад може по праву гордитися, є традиційний  гандбольний турнір «Зустріч поколінь».

Приємно усвідомлювати те, що такого свята, дійсно не має в жодному календарі, та  випускники спортивної школи різних поколінь, шанувальники та вболівальники цього елегантного, яскравого та мужнього видовища під назвою «гандбол» знають, пам’ятають та чекають його, щоб зустрітися з «командою молодості нашої» .

30 квітня 2018 року Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа провела свій традиційний щорічний гандбольний турнір «Зустріч поколінь».

Зі словами-привітаннями звернувся до учасників турніру голова  Доманівської райдержадміністрації Осадчук Є.Л.

За доброю традицією, яка склалася в спортивній школі за роки існування навчального закладу, директор школи Власюк Володимир Дмитрович привітав випускників ДЮСШ 2018 року.  Випускники школи були нагороджені грамотами дитячо-юнацької спортивної школи, вручені посвідчення про присвоєння спортивних розрядів та свідоцтва про закінчення ДЮСШ.

За підсумками зіграних ігор суддівською колегією були визначені номінації: кращим воротарем турніру був визнаний Єршов Андрій, кращим гравцем – Куліковський Дмитро, кращим нападником – Мікалута Юрій.  Номінанти були нагороджені грамотами, а призові командні місця розподілилися таким чином:

І місце виборола команда «ГК Доманівка»;

ІІ місце посіла команда «Студенти»;

ІІІ місце – «ДЮСШ» (команда 2002 р.н., які стали чемпіонами Миколаївської області в ХVІІ обласних Спортивних іграх серед учнів загальної середньої освіти у 2018 році).

Традиційне спортивне свято колектив дитячо-юнацької спортивної школи, як завжди, провів на високому організаційному та професійному рівні.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

               

 

Коментарі

коментарів