На Донеччині пройшли спортивно-патріотичні змагання

1054

15-17 жовтня студенти Азовського морського інституту національного університету “Одеська морська академія” (АМІ НУ «ОМА», директор Лисий О. П.) змагалися за звання найсильнішого козака навчального закладу. На базі інституту відбулися спортивно-патріотичні змагання, присвячені Дню козацтва та  Дню захисника України, організовані Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, деканатом АМІ НУ “ОМА”та кафедрою фізичного виховання.

Згідно з регламентом студенти демонстрували свої вміння у підтягуванні на перекладині, підніманні тулуба з положення лежачи в положення сидячи, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи та стрибках у довжину з місця.  Кращий результат у підніманні тулубу з положення лежачи в положення сидячи (82 рази) показав Осипов Микита, у згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи (86 разів) та у підтягуванні на перекладині (34 рази) показав Бондаренко Денис, у стрибках з місця переміг Шаповалов Дмитро. Команда судноводіїв першого курсу АМІ НУ “ОМА» була визнана кращою у змаганнях з міні-футболу, показавши чудову гру, обігравши в напруженій боротьбі своїх суперників.

Нагородження переможців та призерів дипломами Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України, яке здійснили запрошені на змагання морські піхотинці, додало заходу ще більшої урочистості та  значущості.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів