На Донеччині пройшли змагання школярів з малюкболу

1098

Цікаво завершили 2018 рік школярі Південної зони Донецької області. 28 грудня на спортивній базі закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) № 7 відбулися фінальні змагання з малюкболу (спрощеного волейболу) серед команд 3-4 класів Південної зони Донецької області. У першому етапі 26-27 грудня (районних змаганнях) взяли участь 39 команд. Змішані команди, до складу яких входили кращі гравці навчального закладу, змагалися за право виходу до наступного етапу. Продовжувати змагання пощастило цього разу командам Гімназії №1 (Лівобережний район), ЗЗСО № 32 (Приморський район), ЗЗСО № 16 (Центральний район), СШ№ 45 (Кальміуський район), які були запрошені до другого етапу.

Цікаві, напружені ігри спостерігали вболівальники між цими командами. Команда ЗЗСО № 45 зустрілася з представниками ЗЗСО № 16 і перемогла (2:0), команда Гімназії № 1 виборола перемогу у команди ЗЗСО № 32 (2:1).

Фінальні ігри виявили справжніх переможців. За підсумками головної суддівської колегії перше місце посіли школярі ЗЗСО № 45, виборовши перемогу у команди ЗЗСО № 32, третіми стали вихованці ЗЗСО № 16.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, грамотами, медалями та кубком Маріупольського управління молоді та спорту. Всім командам  другого етапу організатори подарували волейбольні м’ячі.

Донецьке обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України