На Донеччині відбулися фінальні змагання Спартакіади Донецької області з допризовної підготовки

1367

Впродовж двох днів представники з одинадцяти міст та районів Донецької області виборювали звання найсильніших: Мирноград, Дружківка, Торецьк, Покровськ, Слов’янськ, Авдіївка, Краматорськ, Бахмут, Новогродівка, Слов’янський район. Напередодні обласних змагань в містах проходили відбіркові тури.  Найкращі показники з виконання вправ і загальної фізичної підготовки показали спортсмени, яких і зустрічав Слов’янськ.

У перший день змагань спортсмени кожної команди демонстрували свої здібності з плавання (50 м), бігу (100 м), підтягування на перекладині, метання гранати  Ф – 1. Програма другого дня складалася зі стрільбі з пневматичної гвинтівки та дистанції на 1500 м.

Досвідчена суддівська бригада підбила підсумки та визначила переможців в індивідуальному та командному заліках. В особистих заліках кожен учень демонстрував свій максимальний результат, а під час виконання вправ у складі команди хлопці порадували суддів злагодженістю та правильністю виконання.

З одинадцяти команд першими стали юнаки зі Слов’янська, срібні нагороди дісталися команді з м. Торецьк, учні Авдіївського професійно-технічного училища вибороли бронзу.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає майбутніх захисників країни, бажає і надали не втрачати прагнення захищати, яке є у кожного справжнього чоловіка в крові від народження. Приємно, що це прагнення з часом стає більш свідомим: в дитинстві – захист друга, юнацтві – честі школи на спортивних змаганнях, а згодом – захист України.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів