На Донеччині відбувся чемпіонат області з бадмінтону серед студентів

870

21-23 січня в спортивній залі першого корпусу Донбаської державної машинобудівної академії відбувся чемпіонат Донецької області з бадмінтону серед студентів ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Відкривали ці змагання почесні гості: начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та Відповідальний секретар-виконавчий директор відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора. Вони привітали учасників змагань, побажали успіхів у навчанні та перемог у спорті.

На жаль із-за несприятливих погодних умов учасниками змагань стали студенти тільки 3 вишів, які представляли Донбаську державну машинобудівну академію (ДДМА), Донецький національний медичний університет (ДНМУ) і Донбаську національну академію будівництва і архітектури (ДонНАБА). Загальна кількість учасників 16 осіб.

Підсумки особистої першості з бадмінтону серед чоловіків:

1 місце – Михайло Мінаєв (ДДМА);

2 місце – Руслан Рагунович (ДНМУ);

3 місце – Євгеній Волошин (ДДМА).

Підсумки особистої першості серед жінок:

1 місце – Карина Шинкарьова (ДНМУ);

2 місце – Катерина Буренок (ДДМА);

3 місце – Регіна Савочкова (ДДМА).

Підсумки парної першості (мікс):

1 місце – Михайло Мінаєв, Катерина Буренок (ДДМА);

2 місце – Руслан Рагунович, Карина Шинкарьова (ДНМУ);

3 місце – Олександр Зайцев, Регіна Савочкова (ДДМА).

В командному заліку місця з першого по третє у відповідному порядку посіли студенти Донбаської державної машинобудівної академії (28 балів), Донецького національного медичного університету (22 бали) та Донбаської національної академії будівництва і архітектури (12 балів). Команди переможці та призери отримали кубки від департаменту сім’ї, молоді та спорту і грамоти від Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів