На Харківщині відбувся обласний семінар

1704

Сьогодні, 12 вересня 2018 року, в м. Харкові на базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», за участі спеціалістів-методистів місцевих органів управління освітою Харківської області, відбувся обласний семінар на тему:«Розвиток фізичної культури в контексті реалізації Концепції Нової української школи».

Під час засідання обговорювалися питання:

  1. Обгрунтування проблеми здоров’я дітей та підлітків Харківської області та ролі фізичної культури щодо його покращення;

2. Розкриття питання щодо нормативного та навчально-методичного забезпечення викладання предмета «Фізична культура» в 2018/2019 навчальному році в контексті реалізації Концепції Нової української школи.

  1. Надання методичної допомоги з організації процесу фізичного виховання,спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у закладах загальної середньої освіти області.

З доповіддю на тему: «Про організацію та проведення спортивно-масових заходів з учнями закладів загальної середньої освіти Харківської області у 2018/2019 навчальному році» виступила головний спеціаліст Харківського обласного відділення (філії) Бердникова Ольга Володимирівна.

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів