На Хмельниччині стартував III етап Шкільних ігор в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом»

92

1 березня 2024 року розпочався районний етап Шкільних ігор серед учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом».

У Дунаївцях проходили змагання з волейболу серед дівчат, перемогла в яких команда Дунаєвецького ліцею №1 (Дунаєвецька громада). Друге місце посіли спортсменки з Баговицького ліцею (Слобідсько-Кульчієвецька громада), третє — команда Кам’янець-Подільського ліцею №5 (Кам’янець-Подільська громада).

У Кам’янці-Подільському відбулися змагання з тенісу настільного та баскетболу серед юнаків.

У змаганнях з тенісу настільного перше місце серед дівчат посіла Олеся Ткач, друге — Каріна Полив’яна, обидві з Сокиринецької гімназії (Чемеровецька громада), третє у Вікторії Вовкович (Голосківська гімназія Гуменецької громади).

У змаганнях з тенісу настільного серед юнаків перше місце у Дмитра Качалова (Голосківська гімназія Гуменецької громади), друге –  у Дем’яна Коваля (Сокиринецька гімназія Чемеровецької громади), третє – у Олексія Калинюка (Шатавський ліцей Маківської громади).

У командному заліку перше місце посіла Сокиринецька гімназія (Чемеровецька громада), друге – Голосківська гімназія (Гуменецька громада), третє – Грушківський ліцей (Староушицька громада).

У змаганнях з баскетболу серед юнаків перше місце виборов Кам’янець- Подільський ліцей (Кам’янець-Подільська громада), друге — Вільховецька ЗОШ (Новоушицька громада), третє — Залісцівська гімназія ( Дунаєвецька громада).

У фінальну частину змагань з футзалу вийшли переможці зональних змагань — команди з Новоушицької, Дунаєвецької, Кам’янець-Подільської та Закупненської громад.

15 березня у Кам’янці-Подільському і Дунаївцях продовжиться районний етап серед учнів 7-9 класів з футзалу, баскетболу (дівчата), волейболу (юнаки).

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України