На Київщині пройшли районні змагання з легкоатлетичного кросу

2960

30 жовтня 2018 року на спортивному комплексі «Рокитне було проведено районні змагання з легкоатлетичного кросу серед команд закладів загальної середньої освіти. Справжнім святом національної культури, здоров’я, витривалості, сили і краси стали ці змагання. Цього року в них взяли участь 162 учні із загальноосвітніх шкіл смт Рокитне та Рокитнянського району.

Тепло привітали учасників змагань заступник голови Рокитнянської районної адміністрації Л. П. Кононець, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської РДА Т. В. Погасій та представник відділу освіти Рокитнянської РДА В. Б. Шаравара.

Команди загальноосвітніх навчальних закладів змагалися в особисто-командному заліку, кожний учасник виступав у своїй віковій групі. Так, переможцями стали Назар Пащенко (Житньогірська ЗОШ), Софія Стаднік (Рокитнянський районний ліцей), Уляна Лугова (Рокитнянська ЗОШ № 3), Ірина Овсійчук (Житньогірська ЗОШ), Богдан Пономаренко (Насташівська ЗОШ), Назар Фільов (Рокитнянська ЗОШ № 3), Олексій Бандура (Острівська ЗОШ), Анна Пантюк (Рокитнянська ЗОШ № 1).

Срібні нагороди вибороли – Яна Овсійчук, Денис Гудзеватий, Олександр Овсійчук, Галина Овсійчук  (Житньогірська ЗОШ), Іван Бобрикевич, Михайло Омелянченко (Рокитнянська ЗОШ № 3), Марина Сучок (Телешівське НВО), Анастасія Семенченко (Ольшаницька ЗОШ).

Бронзові медалі завоювали – Ігор Вітренко, Лілія Слюсар (Рокитнянська ЗОШ № 4), Валерія Скорик (Рокитнянський районний ліцей), Анастасія Задирака (Насташівська ЗОШ), Сергій Майстренко (Житньогірська ЗОШ), Євген Олефір (Острівська ЗОШ), Сергій Мітлицький (Синявський НВК), Альона Сидорова (Рокитнянська ЗОШ № 3).

В загальнокомандному заліку серед шкіл району найкращі результати (30 очок) показала загальноосвітня школа с. Житні Гори (вчитель фізичного виховання О. І. Грушова), друге місце (37 очок) – Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (вчитель Д. В. Грижак), третє місце (47 очок) – Синявський НВК (вчитель О. В. Сатиренко).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, команди-переможці – грамотами та пам’ятними кубками.

Варто також сказати про масу позитивних емоцій, хороших вражень, задоволення від змагань та бажання ще змагатися в подальшому.