На Київщині пройшов обласний серпневий форум освітян

1258

23 серпня 2018 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету пройшов обласний серпневий форум освітян «Реформування системи освіти Київської області: висока якість, інтеграція у світовий простір, децентралізація – регіональні пріоритети», на якому були присутні близько 1000 учасників. Заклади освіти області мали змогу взяти участь у форумі в режимі онлайн завдяки 12 відкритим коуч-студіям.

Так, на базі Комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа № 1 була проведена відкрита коуч-студія для директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти Київської області «Виховання здорової дитини в освітньому просторі навчального закладу: актуальні проблеми та сучасні інноваційні підходи». У заході також брали участь Анатолій Ільченко, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації, представники федерацій з видів спорту та закладів вищої освіти (всього 50 осіб). Розпочався захід урочистою церемонією підняття Державного Прапора України.

Учасники обговорили нагальні питання та актуальні проблеми сфери фізичної культури і спорту, підбили підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначили пріоритетні напрями діяльності на наступний.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів