На Київщині відбулись змагання з дзюдо серед школярів

2487

Багатими на змагання та напруженими на татамі стали 16 та 17 березня для учнів відділення дзюдо Васильківської районної ДЮСШ відділу освіти РДА. Вихованці школи приймали участь в трьох змаганнях обласного рівня, до яких їх готувала тренер-викладач ДЮСШ Олена Василівна Сагун.

Спочатку, 16 березня в селищі Коцюбинське проходила відкрита першість Ірпінської ДЮСШ із дзюдо серед юнаків та дівчат. В цих змаганнях Максим Сальніков виборов перше місце.

Одночасно в місті Корсунь-Шевченківській ДЮСШ Черкаської області проходив турнір присвячений пам’яті загиблих воїнів АТО, в яких вихованці ДЮСШ завоювали 5-ть медалей:

Олександр Тромса – 2 місце;

Дем’ян Пильник – 3 місце;

Захар Гануляк- 3 місце;

Максим Любий – 3 місце;

Андрій Саханда – 3 місце.

17 березня в Києві, проходила відкрита першість ДЮСШ «Іпон», в якій Максим Пильник виборов третє місце і бронзову нагороду.

Вітаємо спортсменів та їх батьків з нагородами!