На Луганщині продовжується робота з впровадження варіативного модулю «COOL GAMES» в освітній процес учнів

366

2 березня 2023 року Луганським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України був організований та проведений онлайн захід з впровадження варіативного модулю «COOL GAMES» в освітній процес учнів за програмою «Фізична культура. 5-6 класи» в закладах загальної середньої освіти Луганської області. 

Сьогоднішніми учасниками Заходу стали учні 5 класів Кремінського ліцею №2, Кремінської міської ради. Команди школярів цього закладу освіти є абсолютними незмінними переможцями обласного етапу фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» та гідно представляють Кремінську громаду та Луганщину на всеукраїнському рівні. 

На сьогоднішній урок було запрошено гостей – це Віктор Острєцов – начальник Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України та Олександр Кузьменко – начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської військово-цивільної адміністрації. Гості поділились з історією організації та проведення ігор на міському і обласному етапах ігор, згадали результати виступів команд Луганської області у всеукраїнських фіналах. Побажали учням подальшого дружнього, активного, творчого розвитку у напрямку Cool Games, успіхів та перемог у майбутніх стартах. 

Далі взяв слово вчитель фізичної культури Віктор Верховод, який поділився враженнями з останнього заходу з Cool Games, який відбувся у місті Винники, Львівської області у листопаді минулого року, де мав змогу разом з учнями брати участь у змаганнях та цікавій насиченій програмі.

За планом уроку учні мали змогу згадати й ознайомитись з концепцією, девізом та основними правилами COOL GAMES, далі взяли участь у презентації естафет COOL GAMES (Біатлон 1, Біатлон 2) та після закріплення пройденого матеріалу перевірити свої знання у спортивній вікторині.

По закінченні уроку було підведено результати. Переможцями у сьогоднішньому спортивному Заході за підрахунком суддівської колегії стали: Шаройкіна Марія, Подгорна Анна та Хмельницький Давід

Всі призери вікторини будуть нагороджені подарунками від партнера Заходу Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Вітаємо!

Висловлюємо слова щирої подяки вчителю фізичної культури Кремінського ліцею №2 Верховоду Віктору Васильовичу за допомогу в організації та проведення вищезазначеного Заходу.

Дякуємо Збройним Силам України та всім Захисникам та Захисницям України, за змогу бути сьогодні разом, за змогу вчитися, за змогу жити!

Пам’ятаємо всіх хто загинув у цій страшній, підступній війні, хто віддав своє життя за нашу Свободу, за наше Майбутнє!

Слава Україні!

Вічна пам’ять загиблим.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів