На Луганщині провели обласний чемпіонат серед юнаків з баскетболу

1418

У спортивному комплексі КДЮСШ №3 “Олімпія” міста Сєвєродонецька відбулись баскетбольні змагання Чемпіонату Луганської області серед юнаків старшої вікової групи. Участь у обласній першості взяли вісім команд: ОНЗ “Гірська багатопрофільна гімназія” Попаснянського району, ДЮК “Орля” м. Старобільськ, ДЮСШ №1 м. Рубіжне (дві команди), СК “ЛПК” м. Лисичанськ, Попаснянська гімназія №20 м. Попасна та дві команди господарів майданчику з КДЮСШ №3 “Олімпія”.

За жеребом команди були розбиті на дві підгрупи по чотири команди, далі переможці груп розігрували Чемпіона області, а команди які посіли другі місця змагались у малому фіналі за 3-4 місця.

За підсумком групових протистоянь позмагатися за бронзові нагороди на спортивний  майданчик вийшли юні баскетболісти з ДЮСШ №1 м. Рубіжне-1 та КДЮСШ №3 м. Сєвєродонецька-2, у запеклій боротьбі з рахунком 42-41 перемогли юнаки з Рубіжного. У головному фіналі турніру господарі з першої команди Сєвєродонецької “Олімпії” обіграли своїх суперників зі Старобільськ тим самим підтвердили своє минулорічне Чемпіонство.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів