На Львівщині завершились Всеукраїнські змагання “Старти надій”

1803

З 24 по 28 вересня 2018 року в місті Червоноград, Львівської області відбувалися фінальні змагання Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій 2018», на яких столицю представляла команди школи №104 імені О.Ольжича Оболонського району м. Києва.

252 учасника з 18 областей України змагалися у різноманітних конкурсах, таких як : стрибки у довжину з розбігу, плавання на дистанцію 50 метрів, метання м’яча на дальність, підйом тулуба з положення лежачи в сід за 1 хвилину та на бігових дистанціях для дівчат 60 та 800 метрів і для хлопчиків 60 і 1000 метрів. Також школярі демонстрували свої здібності у естафеті 8х50 метрів (4 хлопчика та 4 дівчини).

Столичні школярі, дякуючи своїй майстерності та наполегливості, впевнено посіли призове місце поступившись тільки командам Київської та Хмельницької області.

Вітаємо команду школи №104 імені О. Ольжича Оболонського району м. Києва та їх тренера-вчителя Людмилу Юріївну Зубкову та Руслана Вікторовича Федорченко з третім місцем у Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти «Старти надій 2018»

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів