На Львівщині завершилась IV зимова Гімназіада України з лижних гонок

1231

З 19 по 23 січня Львівщина вже традиційно приймала IV зимову Гімназіаду України з лижних гонок, що внесена до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. За перемогу змагались учнівські команди 10 областей України (Сумської, Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Харківської, Тернопільської, Чернігівської, Волинської, Рівненської) та м. Києва, – загалом понад 140 учнів-спортсменів.

У командному заліку перемогу святкувала Сумська область, набравши 968 очок. Друге місце за Київською областю – 737 очок. Замкнула чільну трійку призерів команда м. Київ, набравши 421 очко. З четвертого по дев’яте місця розташувались відповідно Харківська, Закарпатська, Тернопільська, Чергінівська, Волинська та Івано-Франківська області.

Команда школярів Львівщини 2005/2009 років народження у складі Забанджал Анни, Крив`як Марії, Крив’як Анастасії, Боднар Мар’яни, Боднар Ірини та Качмар Софії з Лапаївського ліцею №1 виборола дві медалі та у командному підсумку посіли 10 місце, випередивши рівненчан, які опинилися поза десяткою кращих.

Зазначимо, що вже традиційно змагання відбувались у с. Тисовець Львівської області на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України з дотриманням чинних карантинних обмежень.

IV зимова Гімназіада України з лижних гонок стала першим зимовим всеукраїнським спортивним заходом серед школярів у 2022 році. “Цьогоріч ми потрохи відновлюємо допандемічну спортивну активність, адже у порівнянні із минулим роком кількість учасників Гімназіади збільшилась вдвічі, – із 70 до 140. Приємно, що нам вдалось зібрати на змаганнях абсолютно усі регіони Держави, які культивують лижні гонки, тобто змагались дійсно кращі із кращих,” – розповів організатор змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, підбиваючи підсумки проведення заходу.

Переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти, олімпійські сувеніри від відділення НОК у Львівській області, а також ексклюзивну книжкову продукцію видавництв Львівщини.

Зазначимо, що загальне керівництво організацією та проведенням IV Зимової Гімназіади здійснювали Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Федерація лижного спорту України у співпраці із Українською федерацією учнівського спорту.

Львівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів