На Миколаївщині підвели підсумки фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи

1143

30 серпня  2018 року у Миколаївському обласному відділенні (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту відбулась нарада керівників та викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти типу коледж, завідуючих кафедр та голів спортивних клубів закладів вищої освіти типу університет Миколаївської області. У заходах взяли участь 32 особи.

Відповідно до порядку денного головний спеціаліст Юсупова С.В. проаналізувала стан організації фізичного виховання та масового спорту в закладах вищої освіти типу коледж, університет  Миколаївської області за 2017/2018.

Начальник відділення Кулішов О.Ю. зазначив, що одним із пріоритетних напрямків роботи на 2018/2019 рік є підготовка команд закладів вищої освіти Миколаївської області до  участі у літній Універсіаді України.

Викладачами,  керівниками кафедр закладів  вищої освіти обговорені та затверджені Положення про проведення XVII, XVIIІ обласних Спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Відповідно до результатів  участі ЗВО у XVI, XVII обласних Спортивних іграх 2017/2018 н.р. підбито підсумки та проведено нагородження призерів та кращих працівників фізичного виховання та спорту.

31 серпня відбулась обласна нарада спеціалістів (методистів) фізичного виховання та спорту (відділів) управлінь освіти райдержадміністрацій (міських), сільських рад, директорів ДЮСШ з питання аналізу стану роботи з фізичного виховання та масового спорту у закладах загальної середньої освіти за 2017/2018 навчальний рік, в якій взяли участь 52 чол.

Присутніх привітав начальник відділення Куліщов О.Ю. та підвів підсумки роботи ДЮСШ.

Начальник відділу Гаєвська Н.Г. проаналізувала стан роботи закладів загальної середньої освіти з фізичного виховання та спорту, визначила пріоритетні напрямки роботи та представила на розгляд та обговорення проект Положення XVIIІ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти у новому навчальному році.

За підсумками обласних Спортивних ігор 2017/2018 н.р. проведено нагородження призерів та кращих фахівців з фізичного виховання та спорту  Миколаївщини, а також нагороджено переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий стан з фізичного виховання та спорту у закладах дошкільної освіти.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів