На Миколаївщині відбулися змагання з футзалу серед школярів

1193

20-21 грудня у м. Вознесенську відбулися міські змагання з футзалу серед учнів 1-4 класів. На дворі мороз, а в спортивному залі ЗОШ № 7 градус емоцій аж зашкалює. На старт вийшли 8 команд міста. До учасників змагань з вітальним словом звернулися методист МНМЦ Вінярський П. М., з побажаннями гарної гри та Святий Миколай, який вручив  кожній команді пакет із солодощами від господарів змагань.

Капітани команд  потягнули жереб і розпочалася  боротьба за кожний м’яч, за кожний метр футбольного поля.

Змагання проводились за олімпійською системою. Після першого дня змагань до наступного кола вийшли команди НВК № 3, ЗОШ № 4, ЗОШ № 7 і № 10.

У першому півфіналі зустрілися спортсмени ЗОШ № 7 і № 10 – перемогу святкували юні футболісти ЗОШ № 7.

В другому півфіналі жереб звів учнів НВК № 3 і ЗОШ № 4. Фіналістом з цієї пари стала команда ЗОШ № 4.

Тож у фіналі зустрілися господарі майданчика і команда ЗОШ № 4. Господарі виграли  свій фінал з рахунком 4:2 і стали чемпіонами змагань. На третьому місці команда ЗОШ   № 10, яка перемогла команду НВК №3 з рахунком 6:2.

Настає сама хвилююча мить. Це нагородження.  Нагородження проводить заступник голови федерації з футболу у Миколаївській області Балакін Олександр Володимирович та начальник управління освіти Кисільова Світлана Вікторівна. Вітання, побажання, фото на пам’ять. Всі юні футболісти  отримали медалі від федерації футболу, кубки за перше, друге і третє місце. А кращі футболісти отримали пам’ятні футбольні статуетки. Володарями цих нагород стали: Добровольська Софія (ЗОШ № 10), Соколянський Кирило ( НВК № 3), Імгрут Арсеній ( ЗОШ № 7), Ікленко Ярослав (ЗОШ № 4).

Пройдуть роки і можливо ці юні футболісти будуть тримати в своїх руках Кубок України, Кубок Ліги чемпіонів, Кубок світу. Хай ці мрії здійснюються!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України