На Миколаївщині cтартували змагання зі спортивного туризму

679

18 жовтня на мальовничому березі Південного Бугу в місті Миколаєві відбулися змагання першого туру відкритої Першості Миколаївського ОЦНПВТК УМ зі спортивного туризму на особисто-командній смузі перешкод. Завдяки організаторам змагання пройшли з дотриманням всіх протиепідемічних та карантинних вимог.

В змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени-туристи Миколаївщини. Традиційно наш т/к “Едельвейс”, який працює на базі Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, виставив старшу команду гуртківців МОЦНПВТК УМ та молодшу, що складалася з гуртківців Галицинівського Центру позашкільної роботи. Принагідно дякуємо директору Лиманівської ЗОШ Олійник Олені Володимирівні за надання шкільного автобуса для перевезення учасників змагань. Замісник Головного судді з виду підготував цікаві та складні дистанції з дуже жорстким часом проходження, тому далеко не всі учасники змогли добратися до фінішу.

В результаті наша старша команда посіла перше місце (вітаю Марченко Андрія, Цянцьо Нікіту, Беспояско Віку, Никитюк Аню, Романовську Іру, Бабенко Аню). Особливі вітання Марченко Андрію та Никитюк Ані, які стали чемпіонами з цього виду серед старших хлопців та дівчат відповідно, а також Беспояско Вікторії, що посіла друге місце серед дівчат старшої вікової групи, лише трохи поступившись переможниці. Дуже порадували наші молодші гуртківці-початківці. Всі вони успішно подолали свою дистанцію та посіли друге місце серед молодших команд. Продовжуємо готуватись до наступних стартів. Заняття туризмом на свіжому повітрі – найкраща профілактика різних захворювань. Будьте здорові!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів